КОВАНІ ВИРОБИ

Виробництво кованих виробів — складна робота, що під силу тільки досвідченим майстрам. Традиційно кування розділяють на гаряче і холодне. У разі холодного кування метал обробляється без попереднього нагрівання. При гарячому куванні метал піддають дії високої температури, а потім змінюють його форму. У виробництві кованих виробів методом гарячого кування можна виділити вільне кування, кування у штампах та художнє.

ЩО МИ ВИГОТОВЛЯЄМО ІЗ КОВАНОГО МЕТАЛУ

ПАРКАНИ КОВАНІ

РЕШІТКИ КОВАНІ

МЕБЛІ КОВАНІ

ПІДДАШШЯ, НАВІСИ

ОГОРОЖІ

ПОРУЧНІ

ВОРОТА КОВАНІ

АЛЬТАНКИ КОВАНІ

МАНГАЛИ КОВАНІ

ІНШІ ВИРОБИ

Вартість кованого виробу залежить від багатьох факторів. По-перше, від матеріалу, який використовується. Це найчастіше сталь. Для декоративних елементів може бути обрана мідь, бронза і латунь. Якість сталі залежить від вмісту в ній вуглецю. Чим його більше, тим сталь твердіша, і навпаки.
По-друге, від складності та обсягу роботи. Вироби, ковані методом художнього кування, виготовляються досвідченим майстром вручну. Шаблонні ж вироби, зроблені “конвеєрним” методом, не можуть зрівнятися з тими, які виготовлені вручну. У таких виробах немає індивідуальності та шарму.
По-третє, ціна готового виробу залежить від його розміру. Чим більше матеріалу пішло на виготовлення, тим вища вартість.
По-четверте, від ексклюзивності виробу. Ковані вироби на замовлення, виконані за індивідуальним ескізом, коштують більше, ніж готові ковані вироби.
І остання складова — це доставка і встановлення. Іноді ціна кованих виробів збільшується за рахунок їхньої необхідності. Це стосується великих виробів, приміром, сходів, воріт, альтанок та інших виробів, які доволі складно встановити самостійно.

ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ

Можливо, вас також зацікавлять інші категорії продукції, яку ми пропонуємо.

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Саме зараз ви можете придбати авторський мангал за зниженою ціною. Він матиме стильний вигляд під час використання та потішить вас, ваших друзів і рідних. Скористайтеся можливістю. Кількість обмежена.

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

НАПИСАТИ

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ: 9:00 – 13:00

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

НАПИСАТИ

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ: 9:00 – 13:00