МИ ПРОПОНУЄМО

Великий асортимент виробів з металу і комплектувальних. Виробництво, доставка, встановлення та сервісне обслуговування таких категорій продукції:

ПЕРЕВАГИ НАШОГО СЕРВІСУ

  • Виріб починається з якісної та зрозумілої візуалізації. Це перший етап нашого спілкування із замовником. У цей момент визначаються цілі й задачі, з’являється портрет майбутнього виробу.
  • Можливість різних форм оплати. Ми працюємо як з готівковим, так і з безготівковим розрахунками. Для фірм і підприємців надаємо документи вчасно. Є можливість оплати частинами і за узгодженим графіком.
  • Доставку здійснюємо різним транспортом залежно від габаритів замовлення. По м. Києву та Київській області вартість доставки залежить від розмірів та кілометражу. Можемо організувати доставку по Україні згідно з тарифами служб доставки. Також можливий самовивіз.
  • Встановлення об’єкта включає в себе попередню підготовку (за необхідності), акуратне й бережне ставлення до місця його розміщення. Ми робимо якісне встановлення, адже від нього багато в чому залежить довговічність експлуатації металевого виробу чи конструкції.
  • Обслуговування після продажу — важлива частина послуг. Ми виконуємо заміну деталей, елементів, механізмів тощо. Робимо ремонт будь-якої складності.

  38(096) 078-94-64 // 38(050) 988-56-60

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

НАПИСАТИ

egidav.2005@gmail.com

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ: 9:00 – 13:00

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

НАПИСАТИ

egidav.2005@gmail.com

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ: 9:00 – 13:00