НАШ СЕРВІС

Ми прагнемо працювати так, щоб наші замовники були задоволені не тільки виробом, його красою, надійністю і функціональністю, а й не хвилювалися про супутній сервіс — доставку, встановлення, післягарантійне обслуговування. Усі ці турботи наша компанія бере на себе. У нас є можливості проводити всі роботи: від ескізу виробу до монтажу на постійному місці перебування. Ви отримуєте весь спектр послуг від «А» до «Я» з одних рук!

По Києву та Київській області.
По Києву та Київській області.По Україні згідно з тарифами.
Підготовка та встановлення.
Підготовка та встановлення.Надійно, якісно, акуратно.
Оплата зручним способом.
Оплата зручним способом.Можливий графік платежів.
Заміна деталей, механізмів.
Заміна деталей, механізмів.Ремонт будь-якої складності.
Робимо креслення, ескізи, начерки.
Робимо креслення, ескізи, начерки.3Д-моделювання.

ПЕРЕВАГИ НАШОГО СЕРВІСУ

  • Виріб починається з якісної та зрозумілої візуалізації. Це перший етап нашого спілкування із замовником. У цей момент визначаються цілі й задачі, з’являється портрет майбутнього виробу.
  • Можливість різних форм оплати. Ми працюємо як з готівковим, так і з безготівковим розрахунками. Для фірм і підприємців надаємо документи вчасно. Є можливість оплати частинами і за узгодженим графіком.
  • Доставку здійснюємо різним транспортом залежно від габаритів замовлення. По м. Києву та Київській області вартість доставки залежить від розмірів та кілометражу. Можемо організувати доставку по Україні згідно з тарифами служб доставки. Також можливий самовивіз.
  • Встановлення об’єкта включає в себе попередню підготовку (за необхідності), акуратне й бережне ставлення до місця його розміщення. Ми робимо якісне встановлення, адже від нього багато в чому залежить довговічність експлуатації металевого виробу чи конструкції.
  • Обслуговування після продажу — важлива частина послуг. Ми виконуємо заміну деталей, елементів, механізмів тощо. Робимо ремонт будь-якої складності.

  38(096) 078-94-64 // 38(050) 988-56-60

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

НАПИСАТИ

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ: 9:00 – 13:00

ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ

НАПИСАТИ

ГРАФІК РОБОТИ

ПН-ПТ: 9:00 – 18:00
СБ: 9:00 – 13:00